Rahastuse saanud äriplaanide blanketid!

Elukutselise projektikirjutaja poolt koostatud eeltäidetud ja kommentaaridega äriplaani näidised, muudavad uue äriplaani koostamise lihtsaks, kiireks ja soodsaks!

Vali planeeritavale tegevuse kõige sarnasem blankett siit:

Ettevõtlusega alustamine

Ettevõtlus ei pruugi praktikas olla päris selline nagu äritegevust planeerides või sellele mõeldes tundub. Tavaliselt ei lähe asjad nii nagu planeeritud ja tõenäosus, et nad lähevad planeeritust paremini, on minimaalne. Räägime palju sellest, miks igaüks meist peaks ettevõtjaks hakkama ja millised on ettevõtluse eelised palgatöö kõrval. Vähem räägime sellest, et iga viies ettevõte ei kesta üle aasta, iga teine algatus üle viie aasta ja tõenäosus, et ettevõte peab vastu rohkem kui 10 aastat on ca 25%. Oluline on ettevõtlusega alustades teha õigeid otsuseid ja saada tugev stardipositsioon, kolistades nii vähe ettevõtluse alustamisega seotud ämbreid kui võimalik.


Järgnevas postituste seerias on välja toodud 12 suuremat ämbrit, kuhu astutakse kõige enam. Oleme neile lisanud nende vältimise võimalikud lahendused ja praktilised näited elust enesest.

Ei leidnud sobivat valdkonda? Kirjuta meile (info@mallid.ee), oleme kirjutanud üle 200 äriplaani.

Sulge

Liitu uudiskirjaga, et teada saada,
millal uus osa ilmub

Olete edukalt liitunud .

Tekkis viga liitumisel. Palun proovige uuesti.

Teie isikuandmeid kasutatakse teavituste saatmiseks, veebilehe kasutajakogemuse parandamiseks ning teisteks põhjusteks, mis on välja toodud meie privaatsuspoliitikas.