Olgem ausad, kõikvõimalikud dokumendipõhjad, blanketid, rendilepingud, töölepingud, avaldused, litsentsid, taotlused ja äriplaanid võiksid olla kordades lihtsamini koostatavad. Veel parem, kui neid üldse ei oleks. Saad sellest kiiresti aru, kui mõnega enda töös kokku puutud. Tegime Mallid.ee selleks, et leiaksid kõik vajalikud dokumendi blanketid, litsentside ja äriplaanide näidised, esitlusmaterjalide põhjad ja teised igapäevase äritegevusega seotud alusmaterjalid ühest kohast – kiirelt, soodsalt, lihtsalt!

Digitaal vs. analoog

Jah, me elame ajal, kus digitaliseeritakse kõike ja kõiki. Ühelt süsteemilt teisele üleminek on pikk ja lohisev protsess, mille keskel me täna igapäevaselt toimetame. Mõnes valdkonnas oleme kaugel tulevikus ja mõnda teise ei ole tänapäev veel jõudnud. Kõikvõimaliku ettevõtlusega seotud bürokraatia muudab keeruliseks see, et mõned institutsioonid töötavad tänases ja teises eilses maailmas. Meilt saad alati kõige kiirema ja lühema tee soovitud tulemuseni.

Google vs. teenusepakkujad

Klient soovib näiteks konfidentsiaalsuslepingut või koostöölepingut, siis sobiva vormi või põhja leidmine tähendab poole tunnist Google´s rullimist ja enda subjektiivset hinnangut, milline neist põhjadest sobib. Kui aga tuleb rahastuse kaasamiseks äriplaan või esitlus kokku panna, siis ei aita enam ka Google. Võid küll leida mõne äriplaani näidise, kuid enamasti need sind ei aita. Sul on vaja äriplaani, mis ei oleks rohkem kui 2-3 aastat vana, sest informatsioon läheb kiiresti hapuks.

Blanketid vs. eeltäidetud blanketid

Kõige olulisem on aru saada, et me ei paku äriplaani, litsentsi või muu dokumenti blanketti, kus on vormistatud lahtrid ja pealkirjad. Ei, meilt saad eeltäidetud blanektid, koos kommentaaride ja vajadusel ka konsultatsiooniga, et oskaksid päriselt ka kõik vajalikud lahtrid ära täita!

Kes me oleme?

Projektikirjutajad, kellel makstakse tuhandeid eurosid projektide, esitluste, litsentside ja lepingute koostamise eest. Meie idee on teha nimetatud dokumentatsiooni koostamine hinnatundlikule ettevõtjale jõukohaseks. Ülejäänud eurod võtame edaspidi vastu siin.